» Poradna » Notebooky

Webkamera Asus k55vj nefunguje

Zdravím, mám nově notebook, konkrétně jak uvádím asus k55vj... Problém je ale s webkamerou, mám program life frame a tam funguje, pokud ale chci webkameru zapnout na internetu, třeba na chatroulette, tak nefunguje - konkrétně to tam píše "your webcam is showing no activity". Hledal jsem odpověď všude možně ale prostě nevím co s tím a doufám že tu najdu někoho, kdo si s tím bude vědět rady. Mám W7

Odpovědi na otázku

NE

Šlágr, nedávno jsi byl osten, dnes bych tě tipoval bez t a na konci lJen zvíře opakuje totéž v každé odpovědi

Můžeš 3x hádat kdo to je.....

1?, 2?, 3?

No Zond, co jinýho by to bylo.....

No ale radu nikdo nemá