» Poradna » Web a internet

Webhosting

Dobrý den, zakoupil jsem si domenu i webhosting, napsal jsem stránky a nevím jak to mám celé zprovoznit. Na internetu píšou ať použiju program který umí pracovat s FTP. Když jsem hledal návody jak s FTP pracovat tak jediné co jsem našel bylo jen to, jak se do toho FTP přihlásit. Nevíte někdo jak to mám celé zprovoznit? Díky.

Odpovědi na otázku

zkopirujes to pres ftp na sve stranky, co na tom nechapes?

Klient ftp obsahují souborové manažéry jako třeba Unreal Commander (zdarma) neboTotal Commander (placený). Klienta ftp též najdeš v PSPadu.

Aj explorer to umí, ne?

Plně komfortní je FileZilla - zdarma, českyhttp://www.stahuj.centrum.cz/internet_a_site/ftp_klien...

já na tohle vždycky používal zmíněný program FileZilla - v klidu, jednoduše a bez problému. Ze složky z mého PC jsem snadno přenesl na hosting a už to jelo.

A na co chceš návody? Použij klidně průzkumník a prostě to na server nakopíruj. Pak si tam vyrob web site, nastav host headers na tvou doménu a je to.

Tak začni hledat znovu a pořádně, tady není poradna pro lenochy.

A tos vzal kde? Toto je poradna pro lenochy. Vždycky stačí zajít na google. Google ví vše.