» Poradna » Web a internet

Webhosting e-shopu

Dobrý denPoradíte jaký je nejlepší webhosting pro designově propracovaný e-shop a rozumnou cenu.Děkuji za odpovědiVašek

Odpovědi na otázku

Tak ono záleží spíš na vytíženosti, co ten e-shop vytvoří na webhostingu, což se vyčíst z:"designově propracovaný e-shop" nedá, takže ti ani nikdo relevantně poradit nemůže.

Tak se pokusím formulovat otázku jinak:Jakou, by jste doporučili službu (internetovou společnost) pro vytvoření e-shopu?

Třeba wedos. Máš to za 30 kč za měsíc. Pokud nebude vyhovovat, určitě ti řeknou díky jakému parametru to nestíhá a pak můžeš hledat vhodný webhosting podle toho.

Hledám službu, které už e-shop poskytují a mají s tím zkušenosti