» Poradna » Windows (a jiné OS)

Webhelper

Zdravim dostal jsem vir z utorentu zvany webhelper... zkousel jsem postupy z videii a stahl par doporucenych programu na reseni tehle problemu ale nic nepomohlo... pc jede v poradku ale jakmile zapnu hru vse se sekne a na obrazovce se objevi ruzne zelene cary tečky atd.. je zde jeste jine reseni nebo to mam odnest nekomu do opravny

Odpovědi na otázku

S vysokou jistotou bych si troufal tvrdit, že tohle není žádný vir, ale HW závada.

Nene tohle mi nikdy nedělalo a ve správci úloh ten webhelper vidím.. Navíc když odinstaluju utorent tak při spuštění pc tam je zase

odfot to, je to nieco taketo? https://i.ytimg.com/vi/QVGzLG_rTXc/hqdefault.jpg

Ano něco podobné

odisla ti grafika...

To že tam možná máš nějaký vir, vůbec neznamená, že to je příčina problému. Viry takové věci obvykle nedělají, nemají proč.