» Poradna » Programy

Web ve stylu redakčního systému

Ahoj!Chci vytvořit stránky našeho sportovního klubu. Obsahem budou články, fotografie, rozpisy utkání atd. Web je jen doplňkovou záležitostí a proto musí být zdarma jak hosting tak řešení webu (trochu svého časunepočítám  Řeším dilema jestli mám zkusit vytvořit stránky sám např. s použitím předpřipravených šablon http://starterkits.aspnet.cz/Downloads/Product.aspx zkusit najít nějaký vyhovujíci redakční systém? Případně jaký redakční systém (zdarma) mě doporučíte? Sice se živím programováním (aplikace klient-server), ale s vytvářením webu nemám moc zkušeností. Také nechci stránky nějak dlouho vyvíjet a pracně se o ně starat. Má představa je, že do hotového systému už budu jen nahrávat (psát) články, foto a podobně. Také aby toto mohl dělat i někdo jiný, kdo nemá o vývoji webu ani ponětí. Tudíž žádné nahrávání přes FTP a podobně, spíš vkládání článků přes formulář.  Poradíte nějaké řešení? Předem díky!

Odpovědi na otázku

phpNuke

Mno brácha si teď hraje s PHPRS (redakční systém) to by ti mohlo vyhovovat,takže pokud znáš PHP tak určitě tohle,je v tom děláno dost webů

Už tady zazněly phpNuke/unitedNuke, phpRS nebo možná můžeš zkusit WordPress (s modulem Texy!). Je to blogovací systém, ale stránky klubu by v něm udělat šly. A ještě jeden tip na CMS: Mambo.