» Poradna » Web a internet

Web-unstop.com

Dobrý den,Mám dotaz ohledně web-unstop.com.Asi každých 10 minut mi antivirus Avast hlásí Hrozba zajištěna web-unstop.comJS:Agent-ADB (Trj.)Nevíte co s tím?

Odpovědi na otázku

No zrejme pouzivas nejakou jejich aplikaci viz. konkretne co se pise na tom webuPoužijte web-unstop.com k surfování na webu bez jakýchkoli omezení georeferencí a užívejte si bezpečné a rychlé zážitky při prohlížení kdekoli.

Samozrejme jsem zapomel dodat to, ze pokud nechces videt co ti hlasi Avast, tak bud odinstaluj Avast, nebo odstran to nastaveni co sis nastavil podle toho co je na tom webu http://web-unstop.com/setup.htmla neverim ze se ti to jen tak samo odsebe nastavilo

To bol japonec Samo Sato (to je velky spekulant).