» Poradna » Web a internet

Web kamera

Dobrý večer,chtela jsem se zeptat na web kameru,jestli je možno,ze umi sama se spustit a nahrávat a videa jdou automaticky do koše,je možnost,že by se to automaticky přesunulo do toho koše

Odpovědi na otázku

Nuž asi takto - kamera sa nemá čo sama spúšťať, má sa spustiť na príkaz užívateľa, alebo aplikácie. Pokiaľ nemáš nejakú aplikáciu, o ktorej vieš, že má spúšťať kameru - potom máš v PC/NB škodnú! Že hodí video do koša? Jednoducho pravdepodobne odošle video (možno práve tou škodnou - spyware, vírus a pod.) a po odoslaní video hodí ako nepotrebné do koša.Prever si PC/NB pomocou MBAB (Malwarebytes).