Web kamera Niceboy stream pro - při startu PC se nenačte Bios

Dobrý den,koupil jsem si novou webkameru Stream pro a při startu PC se ani nenačte BIOS.Pokud Ji připojím do USB po načtení OS, tak funguje bezvadně. Kamera je plug&play takže nemá vlastní ovladač. Mám PC HP s WIN 7 64bit. Předchozí nonem kamera funguje normálně a problém se nevyskytuje.Co s tím?Díky

Odpovědi na otázku

Zapojovat až do zapnutého PC.Jednou se mi stalo, že mi PC odmítl startovat s připojeným zařízením USB. U mě (deska MSI) to byl problém signalizovaný kódem vpravo dole na monitoru (jen dvě malá písmena).Zařízení jsem odpojil, počítač se rozběhl a od té doby je tam zapojené pořád. Těžko říct.Zkusil bych zjistit, co počítač signalizuje. To se bude lišit podle výrobce a typu desky. Od toho se dá odpíchnout dál.

Po restartu to dělá znova. Doma mrknu na ty kódy. Díky za tip.

Zkus, jestli to dělá i po opravdu studeném startu - mezi vypnutím a zapnutím odpoj počítač cca na minutu od el. sítě.

Nepomohlo to. Při startu PC naskočí jen modrá obrazovka s nápisem Intel, ale žádný kód nikde není. Odpojil jsem stroj od sítě a taky nic. Aktualizoval jsem bios jak to jen šlo a ani to nepomohlo. Vyzkoušel jsem na druhým totožným pc HP SFF DC 7800 a úplně stejný problém. Má nainstalovaný stejný OS. Zítra to zkusím ještě v práci a uvidím.

Neprejde to cez BIOS, nedokáže sa dorozumieť s tou kamerou, najjednoduchšie to bude dať do USB hubu s vypínačom a zapínať keď treba web kameru.