» Poradna » Notebooky

Web kamera Crystal Eye v acer Extensa 5630EZ

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli někdo neví, jak spustit web kameru a vyfotit se. Bohužel jsem ji uměl spustit jen přes vnukův facebook, když jsme se chtěli vyfotit, ale nyní ani přes něj nejde. Poradí někdo?

Odpovědi na otázku

Na facebooku se neukáže obraz...

Stáhněte aplikaci CyberLink YouCam a vyzkoušejte to přes ní.

Zkus se podívat do startu, jestli tam není složka Acer Crystal Eye webcam. Já jí tam mám a v ní je aplikace Acer Crystal Eye webcam od Aceru, kterou můžeš fotit i nahrávat videa. :)