» Poradna » Programy

Web design

Neznáte někdo nějakej šikovnej program pro vytváření efektů k obrázkům??? chtěl bych to použít na horní část internetové stránky, díky všem...adobe photoshop sem zkoušel...díky všem...

Odpovědi na otázku

no neviem, co mas presne na mysli.... ak sa napr. o banner ,tak ja pouzivam flash...a tu sa daju spravit celkom dobre efekty a animacie...ak by to malo sluzit, ako tlacitko, tak je mozne to urobit v tom ps a trochu ozivit javascriptom....ale je urcite kopec dalsich programov, ktore by ti mohli posluzit.