» Poradna » Programy

Web data do excelu.

Zdravím všechny, potřeboval bych radu, nebo někoho, kdo vypracuje script na stažení dat z webových stránek do tabulky v excelu. Jednalo by se o stažení aktuálního stavu hráčského účtu do jedné buňky ze stránek “Tipsportu” i stránek “Fortuny”. Je nutné se pochopitelně na stránkách k účtu přihlásit pod uživatelským jménem a heslem a to se mě nějak nedaří. Uvítám jakékoli rozumné nabídky… libi.se@centrum.cz

Odpovědi na otázku

zkus programujte.cz

tam taky zatím bez odpovědi, jako tady...

Tak ještě můžeš zkusit webtrh.cz Ale jen upozorním, že strojové čtení webu tipsportu i Fortuny nebo co to máš, s velkou pravděpodobností bude v rozporu s podmínkami použití těch webů. Tak aby ses potom nedivil, že ti zruší účet.

Děkuji za upozornění, ale na právní podmínky jsem se neptal...

To je úplně jedno, jestli ses ptal nebo ne, jsi na veřejném fóru, takže ti můžu sdělit vše, co uznám za vhodné ke tvému dotazu. A kromě toho jsem tě jen přátelsky upozornil, že pokud něco takového zprovozníš, tak jednak budeš muset zaplatit tvůrci skriptu a navíc pak brzy přijdeš o svůj účet, protože ty firmy si samozřejmě hlídají, aby jim roboty nekradly jejich cenná data. Tak jen aby abys s tím počítal ;)

piš si co chceš, jen by ses možná měl držet otázky a požadavku který jsem zde položil a nedělat chytrého. Stahuji od nich data a tabulky zápasů už několik let. Je to proboha sázková kancelář, která svoje data lidem nabízí a zveřejňuje je a pokud mě zruší účet, tak to asi bude moje starost.

A už ses zkusil zeptat přímo u nich...?

Pokud chceš odpovědi striktně k dotazu, tak se budeš muset obrátit na nějakou placenou podporu...

obrátil jsem se na více stran. Spoléhat se na jedno fórum je zoufalost.Naštěstí už mám nabídky, takže všem děkuji...