» Poradna » Web a internet

Web cdwifi.cz vás přesměroval příliš mnohokrát. Zkuste vymazat soubory cookie.

Dobrý den, mám takový problém, že když se chci ve vlaku připojit na WiFi, jako treb teď, tak mi WiFi zobrazí vyskakovaci okno ve smyslu musíte se nejdříve přihlásit. To je v pořádku, to se zobrazuje pokaždé a po kliknutí meto přesměruje na portál českých drah a tam musím souhlasit s jejich podmínkami. Jenže poslední chvíli co cestují Blakemmi to vždy vypíše: tato webová stránka vás přesměroval příliš mnohokrát, zkuste vymazat soubory cookie. To jsem samozřejmě vše udělal, ale nic nebylo pomohlo. Potřebuji udělat něco do práce, ale přes data to někde, protože, jak je ve vlacích známo, signál operátora neustále vypadává... Ne poradíte mi někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

Asi nikdo neví že?Jo a připojuji se telefonu, ale dělá to i na notebooku. Red tu mám jak telefon i notebook. Neřekl bych kdyby byla WiFi nefunkční, ale že mi to v posledním měsíci udělalo u všech vlaků... :/

Pripojit

Z tvého psaného projevu se mi hrůzou ježí vlasy na hlavě..

Nejste první ani poslední