» Poradna » Programy

Web access pro outlook

web access pro outlook - při prvním přístupu přes IE jsem zaškrtnul (teda někdo jiný zapamatovat jméno a heslo.chtěl by se teď dostat do jiné schránky, jak se zbavit uloženého jména a hesla, nevíte kam si to web access ukládá? (zkoušel jsem v IE přes "Nástroje/Možnosti/Obsah/Automatické dokončování" vymazat hesla atd. a nic. Nesetkal se někdo s podobným problémem? Díky

Odpovědi na otázku

ani na microsrotu to nemuzu najit...

ja som mal tiez kedysi tento problem. urobil som nasledujuce:1., vymazat formulare2., vymazat heslaa potom to uz fungovalo.

Jak sem psal výše (u zadání dotazu):zkoušel jsem v IE přes "Nástroje/Možnosti/Obsah/Automatické dokončování" vymazat hesla atd. a nic.ale díky za snahu...

aj formulare?uz si nepamatam, ale mozno treba najprv odskrtnut zapamatavanie mena a hesla ... a potom mazat

ano, bohuzel nic z toho nefunguje, vymazal jsem formulare, hesla, cache, historii atd atd ...

plosim plosim ... neřešil to někdo?

a co zkusit si zmenit/resetovat heslo na exchangi. tim padem to ulozene neprojde a bude to chtit po tobe zadat nove.

to mě bohužel taky napadlo, ale nemám práva měnit/resetovat hesla...někdo mi říkal (známý) že to možná kdysi řešil přes registr, ale už neví kde v registru sem se cca 2hodky hrabal a nic, je tam toho hooodně... :-oale díky za tip

predpokladam, ze pristupove heslo na exchange mas stejne jako prihlasovaci heslo do win. to si taky nemuzes zmenit? (ctrl+alt+del->zmenit heslo)