» Poradna » Web a internet

Web a webnode

Dobrý den, chci se zeptat, zda je legální tento postup tvorby webových stránek:1.) "Naklikám si" a vytvořím si web na webnose.cz ve free režimu s vlastními obrázky, texty atd.2.) Tento web stáhnu(pomocí nástroje HTTrack nebo něčeho podobného)3.) Z HTML kódu odstraním všechny souvislosti, titulky, obrázky, ikony atd. co nějak souvisí s webnode nebo s nástrojem HTTrack4.)Takto upravený web nahraji na svůj vlastní hosting ( třeba např. mujweb.cz) Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

a proč bys takovou hovadinu dělal? Když si můžeš na svůj hosting nahodit CMS typu Wordpress nebo Joomla a naklikat si to tam, takže:a) budeš schopen normálně aktualizovatb) bez problému si tam v tom klikátku přidáš obsah jako další článek apod.c) na webu ti bude fungovat vyhledávání, mobilní verze apod.U webu prasecky staženého ve statickém HTML z Webnode nepůjde ani jedno z výše uvedeného a navíc to může být problematické i právně.

Děkuji, o tomto řešení jsem netušil . Diky

jinak abych ti to ještě zjednodušil, tak třeba Webzdarma (a takových hostingů bude asi víc) ti nabízí instalaci Wordpressu automaticky na pár kliknutí i v rámci free účtu a pokud chceš vlastní doménu, tak to není problém zařídit (někde tam snad maj ceník, mně stačí free).

Dej do googlu "wordpress themes" a nějakou si stáhni nebo kup. Kdyžtak dáš někomu něco málo za editaci, pokud nezvládáš HTML5 a CSS3. Bude to 100x lepší způsob a zvládnou to i lidi, kteří moc o kódování neví.