» Poradna » Web a internet

Web - pronájem chaty

Zdravím ve spolek,rád bych pronajímal chatu a přemýšlím jakým způsobem sdělovat informace. Jestli vytvořit nějaké webovky (na freehostingu s doménou 3. řádu?) s informacemi nebo se registrovat někde v nějakých databázích pronájmů.Neřešil jste někdo něco obdobého? Díky za rady, from

Odpovědi na otázku

a udělat obojí tě nenapadlo??? do databází se stejně budeš muset registrovat, ale tam je jen minimum prostoru pro nějaké základní info... takže když tam dáš odkaz na svoje stránky kde bude přehledná fotogalerie a pořádný popis všeho co nabízíš vč. strukturovaného ceníku, tak budou klienti určitě spokojení...

Napadlo, veškeré info i fotky na webu a základní info s odkazem na web v databázích...

dej to na chata.cz

můžeš si udělat stránky třeba na free variantě Webnode, nebo formou blogu na Bloggeru - tam pak jen nacpeš obsah. Oboje zdarma. A k tomu se podívej jaké má v tomto ohledu pravidla Annonce.cz a Hyperinzerce.cz zda inzerát zdarma umožňuje i takovouhle nabídku. Pokud adresu na svůj web/blog zkrátíš třeba na bit.ly nebo goo.gl tak můžeš do inzerátu dát i odkaz na web formou www.bit.ly/mojechata a bude to tam oboje PS: bacha, napiš pořádnou nájemní smlouvu a pokus se dopředu počítat i s takovými věcmi jako záloha na elektriku (když bude vařit na elektrice a nedejbože si dotáhne přímotop). Abys pak neskončil s 20 tisícovým nedoplatkem za elektriku s tím, že dotyčný se vypaří...

Už nevím kde jsem to četl nebo slyšel. Byla nějaká firma co se tím pronájmem zabývala. V podstatě ty jsi propůjčil chatu té firmě a oni dosadili nájemníky a kontrolovali, aby vše bylo v cajku (aby se tam ten nájemník choval slušně a tak) a tobě pak ta firma platila nájem. Jen si nemůžu vzpomenout, jak se jmenovala. No třeba někoho něco napadne.