WD TV Live připojit k monitoru na notebooku

Ahoj, potřebuji poradit.

mám WD HD TV Live.
www.youtube.com ...

chtěl bych tento přehrávač připojit pomocí HDMI k mému notebooku tak, abych mohl používat přehrávač na monitoru notebooku. Nevím jestli to vůbec je možné?

Nyní mám WD HD TV Live k notebooku VAIO prřipojený pomocí HDMI.

Co mám udělat dál? Abych viděl na monitoru notebooku uživatelské rozhraní přehrávače?

Díky

Odpovědi na otázku

HDMI v notebooku je jenom výstup. Takže to asi možné není.

"...Nyní mám WD HD TV Live k notebooku VAIO prřipojený pomocí HDMI..." Nemáte! Leda by to nebyl výstup z grafické karty, ale měl byste zapojen nějaký zachytávací HW!

"...Co mám udělat dál? Abych viděl na monitoru notebooku uživatelské rozhraní přehrávače?..." - obávám se, že jste na intelektuální úrovni pětiletého dítěte, či naprostý technický antitalent bez špetky logického myšlení a schopnosti přečíst si a pochopit manuál k zařízení...

Díky za rady. Na váš názor ohledně inteligence se vás nikdo neptal. Tohle je poradna ne !!! Lidi sem píší své dotazy.

"...Lidi sem píší své dotazy..." - někdy nutno dodat, že bohužel...
Možnosti odpovědi jsou dány znalostmi a schopnostmi a hlavně TAKÉ snahou tázajícího!
Kde nic není, ani Smrt nebere!