WD Red do desktopu

Zdravím, poslední otázka kvůli disku. Nakonec jsem se rozhodl Seagate nebrat. Plno uživatelů si stěžuje na hlasitý chod což mohu potvrdit protože jsem měl Baracudu v AiO počítači. Nicméně se teď rozhoduji mezi WD Blue 1TB a WD Black 2TB který je ale celkem drahý. Tak mě napadla zlatá střední cesta WD Red 2TB. Disk budu mít na seriály, hudbu, multimédia a občas na hry. Můžu tedy disk vhodný do NASu dát do desktopu? Bude fungovat správně?

Odpovědi na otázku

Ano bude fungovat normálně.A klidně můžeš použít i Green. Funguje skoro stejně jako Red, ale vypíná se (Red je dělaný na neustálý provoz). Takže při nepoužívání nemusí nic žrát. Rychlosti mají Rea a Green podobné. Oba mají snížené otáčky (5900rpm).

WD RED je zlo !!! za posledniho cca 1/2 roku co kus to vadny (a ze jich bylo) v ruznych velikostech od 1TB - 4TB vyhnout se jim obloukem !!