» Poradna » Počítačové sítě

Wd my cloud nezobrazuje z některých vzdálených zarizeni všechny polozky

Wd my cloud při vzdáleném přístupu nezobrazuje všechny položky. Zobrazí jen ty první. Na straně je sice možnost rolování dolů, ale pokud se sjede s rolovacím tlačítkem na obrazovce dolů, dále už to nejde a položky, která jsou v daném adresáři dole, nejde u některých notebooků, tabletu zobrazit. Na některých NTB zobrazení funguje v pořádku. Moc děkuji za radu.

Odpovědi na otázku

DLNA? Problém je nejspíš v tom, že klient DLNA zobrazí jen položky, co sám umí přehrát, nepodporované ne.

Riešil som svojho času rovnaký problém. Nakoniec pomohlo - aspoň v mojom prípade, trochu nezvyklé riešenie. Zmenšil som v prehliadači (Firefox) priblíženie stránky tuším na 70 %. A zrazu bolo vidieť všetko.

Pokud se bavime o vzdalenem pristupu, jako mimo sit kde je zarizeni, tak zkontrolovat prohlizec pres ktery na zarizeni pristupujes a hlavne doplnky prohlizece typu adblock.Na mobilnich zarizenich doporucuji pouzivat jejich aplikaci.