» Poradna » Počítačové sítě

WD My Cloud led dioda bliká modrě

Zdravím, vlastním WD My Cloud a už asi 2měsíce na něm bliká modrá led dioda nemohu ani Cloud připojit k PC usb kabelem a ani ne přes web. Na webu se píše že zařízení je offline. Prosím o radu.

Odpovědi na otázku

Reset. Čti manuál.

USB port slouzi k pripojeni dalsiho zarizeni, jako je flashka nebo externi disk k tomu My Cloudu. Ne ze se to pripojuje pres USB do pocitace... (Mate navod?) Blikajici modra dioda znamena, ze zarizeni je ve Stand-by rezimu (spi), do ktereho se uvede po asi 10 minutach necinnosti.A mas to zarizeni pripojene UTP kabelem do routeru?Kdyz v Pruzkumniku Windows prejdes na Sit - ukazuje se ti tam zarizen WD My Cloud?Drive ti to fungovalo? Co jsi provadel za zmeny pred dvema mesici?Pokud nespecifikujes dotaz dukladne, tak potom tezko radit....

Mám stejný problém. My Cloud připojen přes domácí síť k routeru. Vše fungovalo, než se router rozbil a já musel dát jiný (O2 smart box - jen opravený). Stále se mi ukazuje jako offline. Pomalu se mi rozsvěcuje a zhasíná ta modrá dioda. Nelze se připojit a zkoušel jsem všemožné restarty, nic. V síti ho vůbec nevidím Upřímně, nejsem žádné ajťák...takže prostě nevím co s tím...a moc bych radu ocenil... Díky

Dobry den, prosim, jak jste vyresili tento problem? Mam uplne stejny problem a uz nejako dobu si s tim nevime rady. Moc dekuji za pripadnou pomoc

Zdravím, problém jsem vyřešil stáhnutím recovery file, hodil ho na flashku, pripojil flashku do Cloudu. Přes advanced ip scanner jsem se dostal do "rootu" a nainstaloval nový software. všechny soubory se zachovaly :) Přikládám návod který jsem nalezl : https://www.youtube.com/watch

A neprisiel ste o subory ? Cez vikend nam zacal nas wd my cloud blikat na modro. Stale vypisuje v apke hlasku ze je offline. Neviem sa do neho nijako dostat. Je mozne nejak stiahnut subory? Pripadne vybrat z neho disk a vytiahnut data? Som zufala…

O soubory jsem nepřišel, celý postup je na videu.

Pripadne mozte mi nejak zjednodusene popisat ten postup ako to urobit?