WD My Cloud EX2 Ultra 4TB a teplota disků.

Zdarec, mám WD My Cloud EX2 Ultra 4TB a od včerejška je teplota disků 41 a 43 °C a ventilátor docela valí - má 10344 Ot./min. Tahle teplota a otáčky ventilátoru je bez zatížení disků. Je to normální, mohu s někým porovnat vaši teplotu?Je pravda, že je celkem pařák a v pokoji kde je disk je 27 °C, ale docela mi vadí hučící ventilátor...Díky

Odpovědi na otázku

Zadny poznatek?

Všetko v pohode, ten ventilátor je malý, tak preto ten hnusný zvuk.

Ta teplota diskům nevadí. Zkuste to zařízení umístit někam, kde vás nebude rušit. Nebo ještě můžete nastavit vypínání v nečinnosti, případně plánované napájení, jestli to ta věc umí. Takže když to nebudete používat, bude to vypnuté.Ale pozor na životnost disků, časté zapínání nemají rády.

Bohuzel, tahle moznost neni....

Co na tom chceš za poznatky? To je fyzika a matematika :) 43-27=16. Takže ty disky mají o pouhých 16°C víc, než je teplota okolí, což je velmi slušné na to, že topí disky samy a ještě všechna elektronika MyCloud...

Chapu, ta teplota tedy OK, ale ventilator me ser.. 😀

To věřím, ale jen díky jemu jsou ty teploty i v těch vedrech přijatelné :) Nemůžeš s tím dělat nic, jedině kdybys byl manuálně zručný, zkusit sehnat lepší ventilátor, popř. nějaký další tichý a výkonný přidat.

Dej do mrazaku, budes mit klid.

zdravim,nechcem zakladat novu temu, ale zacalo sa mi stavat, ze na TV v sieti, ked pustam filmy z cloudu, tak mi niektore opakovane pustane mi ich dava duplicitne a na cloude je iba 1x. malej ked chcem z priecinka pustit 4 rozne rozpravky, tak su kazda aj 3x, takze tam mam zrazu 12 rozpravok , ktore idu vzdy 3x po sebe rovnake ... mal niekto takyto problem ?