Wbcam Genius Messenger 310 - Vista x64

Ahoj, mám webku Genius Messenger 310, jež bez problémů funguje pod windows vista. Teď se ale přešel na vista x64 a tamnefunguje. Na stránách výrobce ani jinde jsem nenašel aktuální ovladač s podporou pro vistu x64. Nemáte někdo zkušenost, jestli lze zmíněnou webku zprovoznit na Vistě x64?

Odpovědi na otázku

vyskousej ovladace odtud pekne jeden po druhem treba se neco chytnedrivers.softpedia.com ...

Díky za odkaz, nicméně žádný ovladač nevyhovuje..

mese taky nepodarilo genius vebku sprovoznit u tchana na pc musel jem mu tam nechat system xp skus tohle: www.opendrivers.com ...

Tak ani zde jsem nepochodil.. předtím jsem míval stařičkou první verzi GE111 a ta prý oficielně Vistu nepodporuje a přesto běžela bez problémů pod 64bit Vistou. Akorát měla nepraktickou trojnožku a tak jsem jí vyměnil za Messenger 310 jež mi dobře sedí na LCD a oficielně podporuje Vistu. Pod 32bit verzí běží dobře, ale pod 64bit se můžu rozkrájet a nic. Nejspíš pořídím jinou kameru, kde budu mít potvrzenou funkčnost pod Vistou 64bit. V každém případě děkuji.

muzu doporucit microsoft life cam vx 1000 slusne video i prinizkych svetelnych podminkach stala me asi 500,- muzu potvrdit podpora win vista x64 je na 100% jen ji nejak nepodporuje icq 6 ja pouzivam skype tam funguje na 100%

Super, díky za tip. Já kameru zase moc nevyužívám, právě taky jen na video telefonování na skype a tak absence podpory v icq mi nijak netrápí. Ale i kdybych jí použil jen jednou za rok, tak musí fungovat