» Poradna » Ostatní

Waze po dálnici v ČR a mimo v SR

Ahojte, lze v Waze nebo Google maps nastavit cesta tím způsobem, že v ČR může využívat placené silnice a v SR ne? Je tam nějaká možnost přidávat dálniční známky, to ale na vypočítanou trasu nemá vůbec vliv.Diky

Odpovědi na otázku

U Googlu ne, Waze nevím, ale pokud to není v nastavení tak taky ne. Takže pojud ti potřebuješ tak si stáhni třeba Sygic ten to umí