» Poradna » Mobily

Waze nevypočítá delší trasu

Zdravím, máte nějaké rady, jak vyřešit to, že WAZE neumí dopočítat trasu z Prahy do Chorvatska (zřejmě timeout requestu s ohledem na délku)? Pokud dám do Mariboru, tak ok, dál už ani o krok Můžu samozřejmě trasu kouskovat, ale tak si říkám, jestli tady někdo neví.Díky mocTom

Odpovědi na otázku

skus Here, da sa normalne pouzivat offline. Predtym som mal Sygic, ale ked ma povozil po polke Budapesti, napriek tomu ze som mal zaciarknute dialnice, presiel som na Here.

Díky moc

V oficialni Waze napovede maj ze si to mas rozkouskovat - https://support.google.com/waze/answer/6263924 holt waze neni nejlepsi navigace na svete, ma svoje mouchy.Ja bych to osobne delal tak, ze na PC si v google mapach najdu nejrychlejsi trasu (protoze google je vlastnikem Waze a ma informace o provozu) a zadam mesto cca v polovine do waze. A pak druhou polovinu.

skvělé a díky!

Tá trasa bude najrýchlejšia v momente hľadania v PC. Potom to už nemusí platiť.

Teď jsem si dal vypočítat trasu do Splitu a za pár sekund hotovo. Takže jsi možná jenom trefil špatný čas a stačí to zkusit později.

Hm... tak to bych si taky přál Zkouším už druhý den (jedeme v sobotu) a hláška ve smyslu "Uh-oh, can not find route".

aj ta navigacia ma viac rozumu jak ty. Pri kazdych hraniciach by som ta yebol na 10 dni do karanteny a cestou spet zas.

Split isiel, Dubrovnik uz nie. Jednoducho Waze nie je na dlhsie trasy. Vzdy ich musim rozdelit.

Něco podobného mi dělalo od MS Here na Lumii v případě, že to bylo off-line a mobil nebyl připojen k internetu.