» Poradna » Ostatní

Watch dogs online hackování pomoc

Dobrý den,když chci hrát ve watch dogs online hackování,tak mi to napíše:Tento režim odemknete dokončením úvodu do online kontraktů.Pomůžete mi,co mam dělat?Díky.

Odpovědi na otázku

čo má spoločné háčkovanie s hraním?

Lubokubo76,kdyby jsi uměl anglicky,tak by si věděl,že se hack čte hek,takže to není to tvoje háčkování,ale hekování.

keby si vedel, čosi viem aj vietnamsky. A teraz mudruj.... Ale o to nejde. Ak už hackovanie, tak napíšem online hack[ing] a nie hackováni (počeštené anglické slovo?). Ale tu sa hacking nerieši mám pocit

Já myslím, že tázající má problém spustit nějaký mód ve hře, nikoli, že by chtěl hacknout nějak hru. PS: myslím si, že každý pochopil co znamená slovo hackování

každý pochopil, že si robím prču. Ale som zvedavý na riešenie hackingu. Hackováni.... fuj tá angločeština. Ani EN výraz ani CZ

To sedí od Slováků, kteří v seriálu Útěk z vězení jméno Burrows (barous) přeloží Burous. Naštěstí jejich překladatelské sračky nemusím poslouchat, toto jsem pouze zachytil při přepínání programů, ale bylo toho víc a ne jen v tomto seriálu. No katastrofa

dobré ráno, stará mama

Jéžis marjááá... Watch Dogs je hra celá o hackování. A tak je multiplayer mod kde má jeden za úkol hacknout toho druhého... Já s tím mám taky problém nemůžu ten úvod najít. Poradí mi někdo ?

Mod se spustí až po dokončení úvodu v kampaní. Pokud už máš, tak si skontroluj nastavení online hraní. Je tam možnost vypnout napadání od ostatních hráčů, ale pak nejde ani zapnout online hacking. (a ostatní online mody)

musíš postoupit v kampani