» Poradna » Ostatní

Watch Dogs - pád hry

Zdravím Vás, Včera jsem si zakoupil hru Watch Dogs přes STEAM. Jde mi o to, že když jsem si hru nainstaloval, tak vše bylo v pohodě. Hra běží na plné detaily bez jediného seknutí. Ale po tom, jak dojdu na konec první mise ( první mise se odehrává na stadionu ) a vyjdu ven, tak se mi hra sekne a s černá obrazovka a musím jít ctrl+alt+del. Zkoušel jsem i přeinstalovávat win a stáhl jsem všechny potřebné aktualizace. Dokonce jsem zkoušel i nové ovladače na grafiku. Původní jsem tam měl verzi 14.4 a sáhl jsem i po betě 14.6 .Ale problém nadále přetrvává. Už si nevím vůbec rady. Někde jsem četl, že to dělají přetaktované grafiky od výrobce. Tak jsem si stáhl prográmek na taktováni grafiky a svou grafiku jsem podtaktoval. Nejdříve o 10MHz a pak i více cca o 100MHz ale problém pořád stejný. Už si opravdu nevím rady a jsem zoufalí. Přeci jsem nevyhodil 1500kč jen tak do luftu ?!Moje PC sestava : Mainboard: ASUS Rampage II Extreme , CPU: Intel Core i7-990X @ 3.46GHz, RAM: OCZ Gold 12GB (6x2GB) DDR3 1333, GPU: GIGABYTE HD7970 Ultra Durable 3GB, PWRS: OCZ ZX Series 1250W , OS: Win7 64bit,COOLER: Noctua NH-D14, CASE: AeroCool Xpredator Evil Black , HDD: Crucial m4 - 128GB, 2x WD Caviar Black EX - 500GB

Odpovědi na otázku

Přečti si tady na živě.cz dalších diskuze. Takových, kteří mají stejný problém jako ty, je víc... Tohle je první hra, kterou znám, kterou když si stáhneš z torrentu, nebudeš mít problém ji rozjet a dohrát než když si ji koupíš

Hledal jsem ale nic jsem nenašel. Samozřejmě, že jsem warez verzi měl také ale tu se mi rozjet taky nepovedlo. Tak jsem myslel, že je problém ve warez verzi a hru jsem byl nucen koupit. Bohužel problém přetrvává. Do diskuzí jsem koukal ale nenašel jsem žádný problém, který se tak ztotožňuje s tím mím problémem.