» Poradna » Ostatní

Warface update

Dobrý den. Jsem zapojený do uzavřeného betatestování Free-To-Play hry od Cryteku Warface. Stáhla se mně dnes nově updatovaná verze hry Warface pro PC. Opravdu mně velice zdrtil fakt, že skoro měsíční postup ve hře mně byl vynulován s příchodem nové verze a musím hru začít hrát ůplně od znova. Stalo se to více lidem nebo jsem v tom sám?Člověk se dře jak černej aby to někam dotáhnul, hraje to den co den skoro měsíc a pak s příchodem nové verze se mu ůplně vynuluje celý postup

Odpovědi na otázku

Ahoj, teď jsem Warface doupdatoval a veškerej postup se smazal, ale to zase neni nic divnýho u beta testování, co tak mám zkušenost, tak hra se má otestovat a ne se levelit dopředu a postup se snad pokaždý u konce bety, nebo její části smazal.Ale taky jsem si všimnul, že v menu přidali novou možnost Versus, tak je možný, že beta test vstoupil do další části a tvůrci chtěj. aby všichni začínali s čistým štítem a nikdo nebyl zvýhodněn.

Na síti GFACE je vysvětlení od tvůrců ale v angličtině a tomu já nerozumím. Warface 94 1 day agoWARFACE ENTERS THE NEXT STAGE OF CLOSED BETAWith our first official Warface update comes a large number of changes, along with a compulsory character wipe so we’re better able to fully test all of these new features. You can also check out the full patch notes below; General- Game room chat: when entering a game room, GFACE whitetable chat channel is shown- Live session group support: players can start a group on GFACE, start a game and stay together throughout sessions- Minimum amount of players ready to start a game has been increased: Co-op 2, FFA 4, PTB 6, STM 6, TDM 4- Versus newbie channel rank limitation has been removed- Hit and Death sounds support:- Players hit/pain VO is selected depending on the chosen head or the equipped full body suit.- Player death VO triggered in kill cam also depends on character head or equipped FBS.- Voice over system improvement: Player dialog sound files stored in Localization folder and sorted by voices- Anti-Cheat improvements. UI- Main menu layout has been reworked to highlight Co-op and Versus modes better- Shop: two currencies are shown on each item to show purchase options- Leaderboards on Co-op missions will now properly show player names for mission heroes Levels- Improvement pass on lobby level (aka safe house)- Favela setting improvements; exploit and bug fixes, polishing and optimization. Items/Shop/Progression- Fantasy weapon names and removed logos- Weapon & Equipment Vendor tiers have been revised- Crown items prices have been increased and are no longer permanent- Awarded money per session (Co-op and Versus) Ukázat celý příspěvek

Tak tohle mi nějak uniklo.Warface vstupuje do další fáze beta testováníA s příchodem prvního Warface update, který přináší mnohé změny jsme udělali reset všech hráčů, aby byli schopni otestovat všechny nově přidané funkce.Tohle se přibližně píše v prvním odstavci a zbytek je výpis veškerejch změn.

Jo, proběhlo několik wipeů. Teď už ale běží open beta, viz http://warface.cz/warface-open-beta-startuje/