» Poradna » Programy

War Thunder - Fps drop

Zdravím, mám problém se hrou War Thunder. Hra mi vždy šla na cca 60 fps a druhý den jsem zapl PC, chtěl si opět zahrát a nemohu se dostat nad 24 fps... Mám 20 fps přibližně 5 sekund pak to najednou klesne až na 4,2 - 8 Fps na dobu cca 20 sekund a pak mám přibližně na 5 sekund zase jen těch 22 fps. Hra mě prostě takhle jako "padá" Prosím poraďte mi co stím mám dělat Moje sestava:Processor : Intel pentium D (2 jádra) 2.8 GhzRam: 2 GbGrafika: Nvidia GT 220 DDR3 512 MbPS: grafikou to není, hru jsem předtím hrál na Vysoké nastavení při cca 60 Fps

Odpovědi na otázku

Nemůže to být pomalým internetem ?

Internetem to není, podívejte : http://prntscr.com/2qjh3a (stačí kliknout na odkaz a hned je tam obrázek)

A na jaké to máš detaily ? Já mám core i3, 2.3Ghz 4GB ramNvidia geforce 2gb A na střední detaily mám tak maximálně 20-25 FPS

Mám to na minimální detaily, ale ta grafika zvládne mnohem víc, zkoušel jsem to tenkrát dokonce i na full-HD na vysokou a měl jsem cca 11-17 Fps a to nekecám.

Tak jsem si dnes zapl po týdnu Far Cry 3 a co to nevidím... chová se to úplně stejně jako war thunder, přitom jsem ho před tím týdnem hrál bez lagů, nerozumím tomu co se stím PC děje, ještě zkusím AC 4 - tu už jsem nehrál měsíc tak uvidíme jak to dopadne

Tak jsem vyzkoušel AC 4 , při načítání 62 Fps, ve hře při plavbě na moři 20 fps a najednou hop a 4 fps a pak zase zpět na 20 fps a dělá to to samé co na War Thunder, myslíte že bude chyba v PC nebo obsluze ?

A máš stolní PC anebo NOTEBOOK ?Mě se něco podobného stalo u notebooku hraju, hraju , najednou problikne obraz a FPS spadne o 20 snímků. Po čase jsem zjistil, že mi odešla grafika a notebooku a jel jsem na tu integrovanou :D Zkus omrknout teplotu grafiky a CPU - prach dělá divy.

Mám stolní PC a teplotu mám při běžném brouzdání po netu 29 stupňů a při hraní se to vyšplhá až klidně na 50 stupňů. A to stím prachem souhlasím, už mě zničil 2x dvd rom

50 stupnu ceho ? Cpu ? nemo grafika ?

50 stupnu ceho ? Cpu ? nebo grafika ?

50 stupnu obojeho

Mě ta hra fungovala úplně normálně, ale z ničeho nic druhý den mě tohle dělala, a zjistil jsem že už mi to dělají úplně všechny hry v PC

Tak jsem zkusil reintall OS+ naformátování disků a nepomohlo to.

50 stupnu obojeho ? nějaka blbost ne ? Teplota grafiky bývá vždy vyšší než u CPU

Vždy ne, ale většinou ano mě se CPU pohybuje stálou teplotou kolem těch 47 - 52 stupňůGrafika jde od 29 stupňů do 38 a při hraní her hodně málokdy přeskočí 50 stupňů většinou tak 48 má

Asi vím příčinu : http://prntscr.com/2qxiw2

Zapl jsem dnes War Thunder stím že už jsem to spravil a zase ne...Dal jsem tam všechny testy grafiky a nejmíň bylo 20 fps, ale průměr byl cca 30 fps, tak proč mám v bitvě cca 4 fps ?

Tak už je to vyřešené :) processor se přehříval na 82 stupních...(měl jsem špatnou verzi programu co měří ty teploty)

takže teplota ?

Ano, 105 °C :D

Bylo to horší a horší

mám stejný problém jenže umě to je tak že s každou aktulizací mi klesá počet FPS asi o 0.2 už mám 8 FPS na hlavní stránce

U mě už vyřešeno před pár lety :) přehříval se CPU

prosím Vas Viete mi poradit ohladom War Thunder ... vyzkumne body RP zostali na bode mazu pri hrani mi ziadne neda a zastavili sa na 158 k a pri urychleni vyskumu mi vyhodi ze nemate ziadne rp viete mi pomoct z napravou alebo kde by som sa mohol a na koho s tymto problemom obratit..

surakarus@gmail.com moj email ...zabudol som vyplnit