» Poradna » Programy

Wacom Bamboo Fun Medium Pen & Touch ve Photoshopu dělá nesmysli

Dobrý den, mám takový problém přeinstaloval jsem win a od té doby mi tento tablet ve Photoshopu nějak blbne když kliknu na plátno a udělám tah tak se udělá jen tečka a otevře se mi taková tabulka jako kdyby jsem klikl pravým tlačítkem přitom třeba na ploše to funguje normálně. Pokud povolím ve PS zoomování kolečkem při kliknutí na plátno se to vyzoomuje na maximum a otevře se zase tabulka. Už jsem zkoušel reinstalovat PS ale pořád stejné. Vše mám nastavené defaultně na defaultní nastavení mi to před reinstalací fungovalo. Také jsem zapomněl na to že pokud povolím ovládání prstem a dotknu se tabletu kurzor myši skočí do levého horního rohu monitoru a nejde s ním nikam pohnout (jedině myší) .Pokud budete někdo vědět budu rád za každou radu.

Odpovědi na otázku

a přeinstalovals i ovladače od Wacomu? Pokud ne, tak to udělej.

To jsem ještě nezkoušel, ale to by to nefungovalo správně ani ve win ne?

mno, já teda nemám touch verzi. Ale je fakt, že i pod XP to fungovalo jako klasická myš. Nicméně mi připadalo, že ve Win7 se to nějak mlelo s vestavěným rozhraním tablet PC nebo jak se to jmenuje. A snad právě reinstall softu od Wacomu a reboot to tehdy pořešil.

Ok, vyzkouším a dám vědět.

Díky moc, pomohlo to. Už funguje i dotykové ovládání.