» Poradna » Počítačové sítě

WA2204A a rezim "transparentní klient"???

Prosim poradte jak v zarizeni WA2204A nastavit rezim "transparentní klient".Dekuji moc

Odpovědi na otázku

Nikdo to nema?

Co takhle kouknout do návodu, strana 14 (22 v AcrobatReaderu)? (mód wireles ISP)http://www.zcomax.cz/FileDown.aspx

Ja mam problem s Aj. Tak proto se ptam. ja mam jeden Wa2204 jako AP a druhy potrebuju napojit takhle,ale kdyz to udelam tak se me to AP seka jako blazen.Tudis bych rekl,ze tam prave je neco spatne nastavene.Kdyz ten "klient" odpojim tak vse je OK.Ale dikas