» Poradna » Programy

W95 please HEEELLLPPPP !!!!!!!

Mám problém s Windows95: po zapnutí při zavádění systému PC zamrzne Nouzový režim funguje, v BOOTLOG.TXT to hlásí chyby při loudování fontů *.ttf - failure code is 016, (všechny  *.fon  jsou o.k.)Přehrání starší kompletní zálohy disku (Norton Ghostem) proběhlo v pořádku, ale nepomohlo, chová se to stejně, takže fonty asi nejsou ta pravá příčina. Prosím poraďte, vítám každou radu a za ty vážně míněné děkuji předem.

Odpovědi na otázku

V tomto případě bude na vině hardware. Nejdříve bych zřejmě zkontroloval nastavení SETUPu a otestoval paměti.