W2k + Abit KT7 a AGP

Podarilo se nekomu z vas rozchodit poradne AGP pod W2k?? DirectX mi tvrdej ze AGP neni k dispozici, 3D urychlovani take ne. Pritom pod W98 to funguje naprosto skvele (jedna hra pouzivajici 3D ma pod W98 31fps a pod W2k sotva 5). Grafika je ASUS AGP V3000 - RIVA 128, 4MB. Zadne novejsi ovladace jsem nenasel, takze jestli nekdo mate, tak sem s nimi.

Diky
Milos

Odpovědi na otázku

Mi jede AGP zcela normalně, myslím že problém u tebe bude způsoben skutečně drivery. A máš smůlu protože Riva 128 je značně zastaralá takž vývoj pro ni byl dávno ukončen. Sám mám ABIT KT7-RAID a ASUS AGP V7700 Deluxe.

Husqvik