» Poradna » Programy

W2K - plocha - scifi?

U jednoho uživatele se začal vyskytovat následující jev: Dokument, který je umístěn na síti nebo mailu si uloží na plochu aby k němu měl pohodlný přístup pro editaci, kterou dělá po částech jak má podklady a čas. Po skončení editace dokument uloží zpátky na síťový disk a stávající dokument na ploše smaže (odstraní do koše). Po restatrtu PC jsou dokumenty opět zpátky na ploše, deletnul jsem je znovu (v koši byly 2x), vysypal koš a po restartu se na mě z plochy tlemily opět. Pomohlo až Shift -F8 ve wincommanderu. Udivující ovšem je, že se takhle  "vracejí" jen některé soubory (z 5 smazaných word-doc. se vrátily 3). Ten user je dosti hračička, občas něco odškrtne, zaškrtne a pod., ale zatím jsem si vždy poradil, na tohle ale čumím jako puk. Má někdo vysvětlení?

Odpovědi na otázku

K tomuhle mě napadají 2 příčiny:1.) buď je to prostě tím, že jsou Windowsy od MrkvoSoftu2.) Omylem si nainstaloval nějaký debilní "žertovný" prográmek. Podobné problémy totiž řešim taky (rozteklé nebo roztočené obrazovky, nápis "Still watching you - Bill Gates"...). Samotné windowsy za to pravděpodobně nemůžou.