W2k - kazdych cca 5minut zamrzne na 3 sekundy

Uz jsem uplne zoufalej. Z niceho nic se mi zacal podivne chovat pocitac. Kazdych asi 5 az 10 minut mi zamrzne pocitac, trva to asi 3 az 5 vterin (misi lze hybat ale jinak na nic nereaguje), potom bezi bez problemu dal. Zkousel jsem ruzny software na trojany a spyware (SpyBot, SpySweeper, Ad-Aware) antivirák (aktualizovanej) taky nic nenasel, pouzivam firewal (Agnitum Outpost Firewall). Zadny podezreli program na bezici pozadi jsem nenasel ani ve spravci uloh ani pomoci utility ProcesExplorer(od sysinternals). Procak ma teplotu 40 stupnu (AthlonXP 2000+), takze tim to taky nebude. Nevim co s tim - poradi nekdo cim by to mohlo byt?

Odpovědi na otázku

Neco podobneho se mi stavalo u Win98 pripojenych do site. Hral jsem hru a vyzdycky se to po 5 min. cuklo. Pomohlo se neprihlasovat do site.