» Poradna » Windows (a jiné OS)

W10Home Jak založit uživatele pro spouštění služby?

Dobrý den, rád bych požádal o radu. Věděli by jste jak na Windows 10 HOME založím nového uživatele který bude mít možnost spouštět "Službu/Service"?Na PC mám Servio, a chtěl bych namapovat složky z NATu. Chápu že založím na obou uživatele se stejným heslem. Ale na W10H není taková ta skupina Uživatelu na nastavování. A ani muj nový uživatel jako Admin není možné použít když to v Service zkoušit nastavit. Zkoušel jsem i nainstalovat GPedit.mcs. Ale moc si nepomohl. Děkuji předem

Odpovědi na otázku

Ja čumím, je zázrak čo dokáže napísať trojročné decko. Lebo nik iný by toto nedokázal napísať 🙃🤪