W10 nedetekuje ext. disk WD Passport

Zdravím,pravděpodobně po reinstalaci W na W10 přestal OS detekovat externí disk - resp. jej detekuje, po připojení systém "zahraje", ale disk se v seznamu jednotek nezobrazí. Přitom ve správci zařízení se disk zobrazí, v seznamu disků a ani ve správě disků ale ne. Nemáte někdo nějaký nápad? Googlím, googlím, všude doporučují že to chce ručně přiřadit písmeno, ale jak, když ve správci disků není?Stav viz příloha. https://www.imgup.cz/image/LZhdDíky !!

Odpovědi na otázku

Pokud je ten disk v pořádku (s jiným PC funguje), zkus se na něj podívat - příp. přidělit písmeno přes diskpart.

ale veď ho tam máš. pravé myšidlo sa ti stratilo?