» Poradna » Windows (a jiné OS)

W10 aktivace

Zdravím všechny a mám dotaz. Mám W7 a chci použít vnucovadla k ponížení na W10, protože něvěřím, že to bude taková hrůza ještě po roce 2020. Otázka - za jakou dobu po "ponížení" se dají W10 aktivovat a budu moci se co nejdříve vrátit zpět na W7? Následnou intalaci W7 zvolím asi čistou, k dokonalejší očistě + zákaz. aktual. Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Ponížení je leda tak tebe. Promin, ale takovoudle hatpatilku může tak napsat cizinec (dejme tomu, gratuluji, že si aspoň něco vytvořil a věřím, že se zlepší a upřímě tě obdivuju), nebo idiot (který si hraje na pána a dělá "chytrého").Vše se dozvíš na MS stránkách a dokonce tu na živě v jiných vláknách a hlavně v nějakém článku zde.

ty windowsy jsou aktivovaný hned po připojení k netu / zavolání do MS = jde-li ti jen o toto tak winky updatuj .... a pak koukni do " O systému" jestli je systém aktivovaný .... kdyžtak dej aktivovat a je to ;)

Moc díky za odpověď!