» Poradna » Windows (a jiné OS)

W10 a staré hrx

Chci si koupit hru z roku 2004, ale mám w10 a bojim se, že se mi hra nespustí. Co mám dělat?

Odpovědi na otázku

HrX...ehm, o co přesně jde?

*hry (pardon) noo jde vlastně o 2 hry, Spore a Zoo Empire. Hrála jsem to jako malá a tak bych si to chtěla zahrát i ted. 😁

Spore nemá problém. Zoo Empire si musíš dozjistit.

Tak dobře, aspoň něco

a) Stáhnout demoverzi, pokud existuje.b) Zeptat se v diskuzích (třeba na Steamu, GoG.com) ostatních, kteří hru zakoupili, případně pogooglit jméno hry spolu s výrazem "Windows 10".c) Nakoupit tam, kde existuje nějaká možnost vrácení peněz.d) Vyzkoušet pirátskou kopii.

Dobré nápady. Jinak to asi ani nepůjde, si myslim.

Pirátská kopie nalezená podle windows fungovat bude, ale pořád není záruka, že bude fungovat i originál.