W10 a PCTV 340e

Dobrý den.Aktualizoval jsem w7 na w10. Vše proběhlo v pořádku, všechny programy bez problému fungovaly až na TV kartu PCTV 340e. Hledal jsem všemožně ovladače, ale bez úspěchu.Takže jsem se vrátil k w7.Máte s tím někdo vlastní zkušenost, popřípadě odkaz na stažení ovladače? Dík za radu.

Odpovědi na otázku

A kde jsi hledal,že nemáš úspěch?Většina jedinců hledá na webu výrobce.Stáhnout poslední možný a instal přes správce zařízení jako správce a i možno v režimu kompability.http://www.pctvsystems.com/Support/Downloads/Driver/...

Smozřejmě jsem to tak udělal. Ale bez úspěchu. Jednoduše se TV center ani nespustil.

Jasné že nespustí, pretože pre Win10 nie sú ovládače. Skús použiť pre W8 - niekedy sa to chytí.

Už to stahuji.

Co jsi a jak udělal?Samozřejmě systém jde do předu a tak by to chtělo i aktualizovat soft.Z free center-Kodi nebo media portala z normálních prog dvb(pokud nepoužíváš H264) nebo splash lite.A placené-bezkonkurenční dvbviewer(má i svůj media center).Atd..

Nový ovladač stažený z http://www.pctvsystems.com/tabid/62/default.aspx/Dow... to vyřešil.

Za tohle platit?Dvbviewer stojí čtyři stovky a tenhle soft strčí levou zadní do kapsy a má podporu všech vysílání+portable aplikaci.

Já jsem za to neplatil. Mám původní licenci, která stále platí. Takže jsem akorát přeinstaloval na novější verzi.