» Poradna » Windows (a jiné OS)

W10 - při spuštění PC jsou k dispozici dva účty a je vyžadován PIN

Když zapnu počítač tak se mi objeví na výběr ze dvou účtů a oba se jmenují stejně. V PC mám nastavneý pouze jeden učet jako admin, tak nechápu proč se zobrazují dva. Toto se stalo po továrním nastavení PC. Navíc mám vypnuté heslo při spuštění, ale stejně je pořád vyžadováno.

Odpovědi na otázku

pokud to vyžaduje pin tak tam máš přihlášení účtem microsoft (nebo tam bylo předtím). To co popisuješ se po továrním nastavení kdy se všechno vymaže rozhodně nestává, takže se tam muselo stát něco jiného než píšeš.

Ano, tovární nastavení je na dvě věci. Udělej čistou instalaci.