» Poradna » Windows (a jiné OS)

W10 - po aktualizaci "zbytečný" BSOD

Ahoj všem.Neporadili byste mi, prosím? Po 2 bezproblémových letech mi aktualizace pokazila W10 Home. Při zapnutí (z vypnutého stavu) dostanu tuto hlášku:www.showreels.cz/w10bsod.jpgJe jedno, zda nechám diagnostiku doběhnout, příště se hláška objeví znovu. Vtip je v tom, že pokud počítač tlačítkem vypnu (přeruším diagnostiku) a znovu ihned zapnu, naběhne normálně. Při dalším startu systému se to opakuje.Prošel jsem nějaké rady na zahraničních fórech, aktualizoval ovladače grafických karet, ale problém přetrvává.

Odpovědi na otázku

Málo informací.Jaká aktualizace? Jakou máte verzi Win? 1903? Nebo něco staršího?A bylo by dobré prozradit přesný typ ntbku.

No asi tě nemine reinstalace. Nejspíš nějaký nestandardní zásah v systému. Nějaký externí antivir? CCleaner? Nebo podobné "vylepšení"?

No asi tě nemine reinstalace. Nejspíš nějaký nestandardní zásah v systému. Nějaký externí antivir? CCleaner? Nebo podobné "vylepšení"??

Zkus udělat opravu cmd jako správce ( sfc /scannow. ) entr.