» Poradna » Programy

W XP-problem se startem

Má někdo stejný problém jako já, že mu XP nabehnou až po tvrdém resetu, startu v nouzovém režimu a opět restart a normální start.Nevím už jak dál.Díky za náměty.František Růžička

Odpovědi na otázku

Já to mám tak, že nabíhají normálně asi 10x pak modrá obrazovka informující o tom abych odebral nově nainstalovaný hardware, pak stav nouze a pak již zase OK. Co máš za hardware?P4 (2), MSI i845, 256 DDR, ATI Radeon 64 DDR, SB Live,