» Poradna » Ostatní

W. Defender - smazat historii ochrany.

Zdravím rádce.Na W10 - 21H1 jsem stahoval aplikace na připojení a práci s mobilem. Defender je vyhodnotil jako hrozbu, tak jsem je smazal.Ale v Zabezpečení Windows - Historie ochrany jsou stále uvedné zprávy o zablokovaných aplikacích a hrozbách.Našel jsem jediný návod, jak tuto historii vymazat, ale nefunguje (https://pc.poradna.net/questions/2926682-windows... - 03.11.2019 11:25).Vyčištění disku - "Vyčistit systémové soubory", také historii neodstraní.Antivirovou ochranu používám jen Defender.Nevíte prosím, jak historii ochrany vymazat?Za rady předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Cemu to vadi? Teda pokud jsi neco neinstaloval rodicum na pocitac a tedka se to snazis schovat...

Chodu PC to samozřejmě nevadí, ale vadí to mě osobně.Byl bych rád, kdyby to vadilo rodičům, protož by tím pádem ještě byli na živu. Ale už jsou dávno po smrti a já mám přes 70 roků.

Vadí/nevadí. Máš přes 70 roků, tak neřeš hlouposti. Čas se krátí.

PROMIŇ ALE TY JSI TYDÝT PROČ MÁŠ TYHLE DEBILNÍ KOMENTÁŘE.....TYHLE LIDI MILUJI.AŤ UŽ DĚLÁM ..... CO DĚLÁM POTŘEBUJI PORADIT A NIKDO NENÍ ZVĚDAVEJ NA TVOJE KOMENTÁRĚ.

Powershell, spustený ako Správca!!!Remove-Item -Path "C:\ProgramData\Microsoft\Windows Defender\Scans\History\Service\*" -Verbose

ROMANE SUPER ,DĚKUJI.....FUNGU JE TO.

Taky mám 64 roků a s Windows Defenderem jsem se trápil dlouho a touto cestou taky moc děkuji za radu a kdyby bylo více takových lidí.

toto funguje Powershell, spustený ako Správca!!!Remove-Item -Path "C:\ProgramData\Microsoft\Windows Defender\Scans\History\Service\*" -Verbose

Opravdu funguje, děkuji.Proč ti za tuto radu dávají mínusy (-) nechápu. Možná je to zdejší bonton.

Jo, funguje ... ale taky nejspíš rozjebe další historii.

Možná proto, že mazat historii ochrany je nesmysl a k ničemu

Omlouvám se, ukliknul jsem se. Mělo tam být souhlasím, fungoval to.

Uz jsi to nekdy mazal? Nebo to chces delat poprve?Uz ho rok nemam zazlobil ale mazaval jsem pri kazdem odchodu pred vypnutim. Moji rodice by meli nad sto kazdy zvlast

Maji pravdu uz to tam neni. Tak se kaju

Funguje to.

Všechno vymazat ze složky - DetectionHistoryC:\ProgramData\Microsoft\Windows Defender\Scans\History\Service\DetectionHistory

Antivirus Smadov to taky maže ve Windows Defendru. Najdeš ho na YouTube i s key číslem.