» Poradna » Windows (a jiné OS)

W 8.1 tovární nastavení

Zdarec, sice se to tu párkrát řešilo, ale mám taky problém s přeinstalací, respektivě obnova do továrního nastavení. Na USB mám vytvořené médium, v BIOSU zvoleno jako prioritu a stále médium nepřipojeno (usb port funkční), když chci obnovit a ani při restartu se žádná reinstalace nespustí. Ve fóru jsem zaslechl něco o tom, že když jsem měl původně w8 a byla aktualizace na 8.1, tak se mohl Recovery poškodit. Popřípadě poprosím o jednoduchý návod, jak to vyřešit. Bludišťáka tomu, kdo pomůže.

Odpovědi na otázku

Btw: Lenovo Y500, idea pad

Stahnout iso z mrkvosoftu po zadání klíče k win.https://www.microsoft.com/cs-cz/software-download/w... Instal DVD nebo fleška.Doplnit drivery.

Medium z USB přes tento program už mám právě, stejně není možné ho načíst.

Nedávno jsem dělal čistou instalaci W10 na dvou strojích,na jednom Lenovo proběhla instalace s USB v pohodě,ale na HP jsem se dostal do problému-po instalaci jakoby NB zamrzl-byl jsem s toho celkem na bednu a potom mě napadlo vypnout NB a vyndat z NB baterII,já tomuto říkám reset biosu ale odborně je to jistě jinak ale potom instalace s USB proběhla v pohodě.Instaloval jsem W10.Zkuz vyndat na chvilku baterii a pak jí zas vrať pokud to jde a zkus instalaci ještě znovu.Třeba to projde jako mě :)