» Poradna » Notebooky

W 10 v ntb nabehne az na 2x.

Zdar, Na ntb hp Elitebook 8440p mam Win 10 a system mi nabehne az na 2. spustenie . Nabehne iba logo , potom Logo Win a obrazovka ostane tmava ( podsvietenie svieti ) Potom musim ntb. vypnut podrzanim POWER a zapnut a system nabehne uplne bez problemov.Vo Win 7 mi to slapalo na 1x v pohode.Ma niekto nejake rady ? Vdaka

Odpovědi na otázku

To mi dělal ntb od Lenova. Udělal jsem novou instalaci Win10, bez ovladačů. Všechny ovladače se nainstalovaly v aktualizaci.Jak sem tam ovladače od Lenova, dělalo mi to samé co tobě.

Jak sem tam dal ovladače od Lenova, dělalo mi to samé co tobě.

Přeinstalovat, stáhnout a nainstalovat aktualizace. Pokud je v tom NVidia tak po restartu to bude asi chtít aktualizovat její ovladač ručně, ale mně na to vyskočila hláška. Všechno ostatní by mělo fungovat aniž by jsi musel cokoliv stahovat

Zkus vypnout spánkový režim nebo hybernaci...zjevně se notebook nevypne.

Hybernaciu mam vypnutu a system W 10 je nainstalovany cerstvo asi tyzden.Ovladace som nechal nainstalovat co mi ponukol system , orginalne zo stranky som netahal.Problem je este , ze aj ked sa da notebook do rezimu spanku , ani potom nenabehne , ostava tmava obrazovka

Problém je, že se nevypne, ikdyž dáš vypnout. Proto musíš natvrdo vypnout a až potom naskočí.Zřejmě nějaký problém s ovladačem.Sosni tedy všechny potřebné z webu výrobce notebooku.