» Poradna » Programy

Vzhled visty

Zdravím.Prosím vás,potřeboval bych poradit,jestli neexistuje nějaký soft na upravu vzhledu visty.Myslím tím nějaké schémata,barevné pozadí atd.Chci vyzkoušet jiný vzhled,než jaký je na vistách.Dík za radu

Odpovědi na otázku

tohle a mnoho dalšího máš ve Vistách , pravá myš a přizpůsobit ........

no to já vím,ale tam toho moc není.Mám namysli třeba vzhled Mattrix a tak.To zháním takové schémata.

no potom zadej do googlu vzhled Visty

Je toho spústa, stačí zagúgliť. UxTheme Patcher for Vista, TuneUp Utilities, Window Blinds for Vista....