» Poradna » Programy

Vzhlad windows

ahojte.nema niekto skusenost so zmenou vzhladu pisma a ikoniek vo windows xp?nasiel som na stranke stardock.com zopar takychto vzhladov...ale neviem ich nainstalovat ,ak sa vobec daju nainstalovat.diky

Odpovědi na otázku

Nemám naprosto žádnou zkušenost. Ale slibuji, že přesto budu nachystán, jakmile se opět ozveš. A ty se ozveš, to ti garantuju.

To víš chlapče,to je pro chytrý,kašli na to časem se to spraví,zmoudříš a už to nebudeš potřebovat,takové plácaniny.

precitaj si tento clanok inet.sk ...

Daj si tam Zune, no problem je to pekne!

vista inspirat ide v pohode