» Poradna » Ostatní

Vzdálený přístup nejde přidat uživatelské jméno

Zdravím Mám dotaz potřebuji nastavit vzdálený přístupK vpn servru potřebuji přidat uživatelské jménopostupuju následovně : počítač->vlasnosti->nastavení vzdáleného přístupu->vybrat uživatele->přidat->upřesnit ->najít. Zde mám na výběr “název (rdn)” tam bych potřeboval přidat uživatelské jméno k vpn ale nevím jak ho přidat

Odpovědi na otázku

Jestli ti rozumim - tam vybiras jmeno uzivatelem, ktery existuje.Pokud to je solo PC, existuje takovy uzivatel na tom PC..?

Ano vybiram uzivatelske jmeno ktere existujeNerozumim otazce

Aha, asyk uz tusim.A kliknul jsi vpravo na to tlacitko Najit..?

Ano prave ze kliknul ale neni to tam tak premyslim jak to tam pridat nebo co s tim

No ale to tlacitko Najit ti vypise vsechny, kteri tam jsou.http://www.imagehosting.cz/Jedine, ze bys mel spatne vybrane Umisteni nebo Typ objektu...

Dik pocitac momentalne nemam u sebe zitra napisu jak to dopadlo :)

Nemam to tam nemohl by si mi dat na sebe kontakt nebo poradit jinou moznost

A co tam nemas, co treba nejaky obrazek sem dat..?

Omlouvam se za kvalitu http://www.imagehosting.cz/

A koho tam chces pridat, toho Administratora..?Jestli jo, nemuze to byt tim, ze ja zakazany (ta sipka na tom jmenu)..?

chci tam přidat přihlašovací jméno k účtu vpn ale nikde tam není

Uz jsem z toho jetel - tam se zadava ucet toho, kdo se muze prihlasit k tomu PC pomoci Vzdalene plochy...a ten ucet musi existovat na tom PC (nebo treba v Active Directory a pod.).

Nejak se mi to nezda, ale muzu se mylit (viz. bod 3 - uzivatel musi existovat/byt vytvoren):Create users and groups for remote VPN clientsWhere to start: Click Start, click Run, type compmgmt.msc, and then press ENTER. This command opens the Computer Manager window.1. In Computer Management, click Local Users and Groups, right-click Groups, and then select New Group. 2. In New Group, type a name for the group, and then click Create, and click Close. 3. Click Users. For each user that you want to have remote VPN access, perform the following actions: a. Double-click the user to display its properties. b. On the Member Of tab, click Add. c. In Enter the object names to select, type the name of the group, and then click OK. d. On the Dial-in tab, select Control access through Remote Access Policy, and then click OK.

Je ten uzivatel clenem skupiny "Remote Desktop Users"?

Mi to pripada, ze ten uzivatel neexistuje, ale ze se tam snazi nacpat jmeno uzivatele do te VPN..?

Ale jak je mozny ze ten uzivatel neexistuje cim to je

Tak jinak - ktereho uzivatele tam chces pridat z tech fotek, co`s tu dal:http://www.imagehosting.cz/

Diky za trpelivost semnou Mozna jsem jen blbej a ten uzivatel tam celou dobu je ale predpokladal jsem ze ten uzivatel budu moc najit podle nazvu napr ipvanish nebo podle prihlasovaci jmena nebo podobne jaky podle tebe by to mohl byt ?

Pod jakym jmenem se hlasis do tech Windowsu..?

Mam tam jen lenovo administrator

Takze se hlasis do toho PC jako uzivatel Lenovo..?V tom pripade si vyberes uzivatele Lenovo...administrator je zakazany.

Spis se obtezuj s popisem jak to chces vlastne pouzivat, tedy pokud to sam vis, zatim to dle tvych dotazu a odpovedi nevypada.Chapu to spravne ze z PC na kterem mas nastavene jakesi VPN spojeni se chces pripojovat pomoci RDP? Tak toho uzivatele pridej do skupiny RDP Users, pokud uzivatel neexistuje vytvor ho a naslende se na nej z jineho stroje pripoj. Mimochodem, jakou verzi Windows pouzivas? Uzivatelske jmeno pouzite pro VPN s tim nema nic spolecneho.

Windows profesional

Takze W7 ProMas to vubec povolene..?https://img.raymond.cc/images/windows7-remote-de...

Kluci diky za pomoc nakonec sem povolil par uzivatelu a doufal ze to pujde nahodou jsem vyzkousel vytvorit pracovni pripojeni a fungovalo to pak jsem zkusil pres rdp a uz taky funguje diky moc