Vzdálena plocha widlí

U Windows 10 jsem narazil na poměrně problém u vzdálené správy. Jde o to, že pokud se na nějaký PC vzdáleně připojím a potom se odhlásím, tak PC nezůstane v daném účte, ale odpojí se a zůstane na uzamykací obrazovce.Dá se to nějak řešit?

Odpovědi na otázku

Standardně ne. Jedině zásahem do registru.Desktopový WNT je jednouživatelský OS.Jakmile se připojíš přes rdp, lokálně přihlášenému uživateli se automaticky uzamkne plocha.

no.. tak předpokládám že máš Win 10 Pro, tak se to dá řešit určitou úpravou která dovolí přihlášení víc uživatelů najednou i pro normální Windows, což normálně poskytuje až Windows RDP server..Pak to vypadá tak, že je přihlášenej určitej uživatel, ty se přihlásíš RDP jako někdo jinej a ten přihlášenej ani neví že někdo dělá na jeho počítači.. (a takhle se může přihlásit samozřejmě i víc lidí najednou)

Vidle vidlákovi. Blbec, který neuznává práci jiných, nezasluhuje pomoc.