» Poradna » Programy

Vzdálená plocha a kopírování

Zdravím,připojuji se ze svých XP prof (A) přes vzdálenou plochu na XP prof (B)jak překopírovat soubor z A na B asi blbá otázka díkynix

Odpovědi na otázku

kdyby to někdo někdy potřeboval (napr. stejny laik jako ja)tak je treba v mistnich prostredcich povolit mistni zarizeni - diskove jednotkycus

Jednoduse nasdilis adresar a na druhem PC nasdilis sitovou jednotku. Asi takhle : \\jmeno nebo IP adresa PC kde je adresar\jmeno adresare