» Poradna » Ostatní

Vyzvednutí objednávky na prodejně u CZC

Dobrý denChci se zeptat jestli když si vyberu nákup u CZC vyzvednout na prodejně tak jestli můžu platit hotově. Předem děkuji za odezvu Urážlivé komentáře si nechte pro sebe.

Odpovědi na otázku

Povětšinou hotově, byly výdejny,kde karty nebraly. Ale to je tak rok.

Proč bys nemohl platit hotově

Ano.

https://www.czc.cz/moznosti-platby/clanekA já bych se chtěl zeptat jestli se dá v pneuservisu platit kartou. Jsem totiž línej jim tam zavolat nebo se podívat na jejich webovky.

Viděl jsi nějaký kamenný obchod, kde by se nedalo platit penězi? Rozkazuješ si, že nechceš urážlivé komentáře a pak ze sebe sám udeláš úplného pitomce snad nejblbější otázkou dne :)

Když vynechám urážlivé komentáře, není co ti odpovědět.

...tak si vem svou šrajtofli a běž s ní na prodejnu CZC, nás se na to ptát nemusíš...A nebo, povolíme mu to, anebo ne?...

Ne, jenom v naturáliích Pasuji tento dotaz jako kandidáta na nejblbější, nejlínější a nejzbytečnější dotaz roku. Gratuluji, dostal ses po boku TV maniaka, který chce na TV upozornění, jestli nemá náhodou žízeň. Letos to bude těžký souboj, a to je teprv březen...